Ārējie apstākļi vai mūsu darba ieguldījuma neizpratne ir likuši pieņemt lēmumu meklēt pašiem savas telpas, un esam tās atraduši. Lai izveidotu drošu un patīkamu vidi, pakalpojumiem paredzētajās telpās ir nepieciešams kosmētiskais remonts. Remontdarbi ir uzsākti un daudz varam paveikt paši, bet ļoti nepieciešama ir arī Jūsu palīdzība - ziedojot materiālus vai arī sniedzot finansiālu atbalstu. Ikviens atbalsts ir nozīmīgs!


Lai veiktu ziedojumu, pāriet uz lapu "ZIEDOT"!

Aicinām kļūt par telpu remontdarbu atbalstītāju un ziedot nepieciešamos līdzekļus materiāliem!

Šobrīd būsim pateicīgi, ja varēsiet sniegt atbalstu kādai no šīm telpām:

  • Austuve - 39.9 kv.m. Vieta, kurā otrreizējā pārstrādē top burvīgas mājlietas – paklāji. Sabiedrības ziedoto tekstilu biedrības dalībnieki sagriež strēmelēs un satin kamolos. Šie pavedieni tiek izmantoti kā izejmateriāls auduma paklāju tapšanai uz koka stellēm.
  • Montessori / logopēda kabinets - 21.9 kv.m. Izmantojot dažādus monterssori piederumus, tiek trenēta motorika, runa, un domātspēja. Nodarbības notiek individuāli gan pieaugušajiem, gan bērniem.
  • Keramikas darbnīca - 21.5 kv.m. Keramikas darbnīcā top brīnišķīgi trauki, klienti tos novērtē ļoti atzinīgi un mēs ar tiem ļoti lepojamies. Darbnīcā top šķīvji, bļodas, krūzes, vāzes, un citi keramikas izstrādājumi. Tos gatavo ar rokām, cep, glazē, cep, veic zelta apdari, un atkal cep speciālā keramikas krāsnī.
  • Sveču / ziepju darbnīca - 25.6 kv.m. Šajā darbnīcā darbojas lielākā daļa biedrības dalībnieku – pieaugušo. Sveču tapšana notiek laužot dažādu krāsu parafīna plāksnes. Salauztos gabaliņus pilda formās, un piepilda ar karstu parafīnu.
  • Ergoterapeits / rokdarbu kabinets – 11.2 kv.m. Reizi nedēļā ar dalībniekiem strādā ergoterapeits. Pārējā laikā kabinets tiek izmantots rokdarbiem – zīda apgleznošanai, filcēšanai, pērļošanai, papīrlietām, un citiem radošiem darbiem.
  • Mākslas terapijas kabinets – 11.3 kv.m.
  • Bērnu pieskatīšanas pakalpojuma telpa – 40.9 kv.m. Bērni tiek pieskatīti un audzinātājas organizē kopā pavadīto laiku darba dienās no 9.00 – 18.00.
  • Fizioterapijas telpa – 26.1 kv.m. Katru darba dienu no 9.00 – 18.00 ir nodrošināta gan individuāla, gan grupas terapija.

Mūsu piedāvājums atbalstītājiem:

  1. Katrā telpā, kuru būs atbalstījis kāds uzņēmums, ievietosim reklāmas plāksnīti ar atbalstītāja nosaukumu un logo, vai sev vēlamo ierakstu.
  2. Piedāvājam kopīgi izveidot komunikācijas plānu pateicībā par Jūsu uzņēmuma atbalstu mūsu sociālajos tīklos, web lapās.