DARBA INTEGRĀCIJAS UZŅĒMUMS

Darbības mērķis ir personu ar invaliditāti, viņu tuvinieku un sociāli mazaizsargāto grupu nodarbinātības veicināšana.

Specializētajās darbnīcās tiek izgatavoti produkti, kuru tapšanā var iesaistīt cilvēkus ar invaliditāti. Tādējādi šiem cilvēkiem ir iespēja jēgpilni pavadīt laiku, attīstīt prasmes. 

Peļņa no ienākumiem tiek ieguldīta labdarības projektu un sociālā atbalsta īstenošanai, jaunu darba vietu radīšanai un nepieciešamā aprīkojuma iegādei.

Sniedz atbalstu, iegādājoties mūsu dalībnieku izgatavotās preces!
www.visivar.lv vai Institūta iela 5a, Sigulda
Uzzini vairāk par sociālo uzņēmumu "Visi Var", noskatoties īsu video.

Iepazīsimies! Daži no dalībniekiem, kas darbojas mūsu pecializētajās darbnīcās

 Mihails savas emocijas, vēlmes un vajadzības izsaka ar skaņām un žestiem. Viņš kopā ar citiem jauniešiem ikdienā piedalās sveču liešanas darbnīcā, lauž vaska gabaliņus un pilda tos formiņās. Darbs puisim ir ļoti sarežģīts un laikietilpīgs, jo tam nepieciešama spēja koncentrēties, tiek nodarbināta smalkā roku motorika, kas puisim ir liels izaicinājums.

 Kaspars atpūšas strādājot, vienmēr ir gatavs palīdzēt dārza darbos, vai kaut ko pieskrūvēt un salabot. Specializētajā keramikas darbnīcā Kaspars pirmo reizi izmēģināja strādāt ar mālu, puisim patīk un izdodas strādāt arī ar koku un palidzēt porcelāna rotu darbnīcā. Katram pircējam Kaspars saka, - Paldies, ka spējāt saredzēt vērtību kādā mūsu gatavotā produktā!


 Varis biedrību "Cerību spārni" kopš bērnības apmeklē katru darba dienu. Viņam patīk strādāt vienatnē un viņš ļoti mīl klausīties mūziku. Labrāt klausās dziedātājas Antras Stafeckas mūziku. Viņam somā vienmēr ir planšete, kurā viņš labprāt rāda ceļojuma bildes ar ģimeni. Varis cītīgi lauž sveču gabaliņus. Viņam ļoti patīk darboties sveču darbnīcā un griezt džinsa auduma kvadrātus. No tiem pēc tam top gultas pārklāji, džinsa somas, rotaļu lāči, un citas lietas šūšanas darbnīcā. 

Uzzini arī citus stāstus, apmeklējot https://visivar.lv/blogs/musu-stasti